Parafia Stany

Author: Piotr Zwoliński

I Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021 r. – ogłoszenia

I   N i e d z i e l a   W i e l k i e g o   P o s t u   21 lutego 2021 r.

1.Rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Niech postanowienia wielkopostne i praktyki pobożne tego okresu pomogą nam bardziej odnowić przymierze z Panem Bogiem i relacje z bliźnimi. Dbajmy aby nie ostygła nasza miłość i wiara.

2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30, a po nabożeństwie Msza św.

  • w poniedziałek, Święto Katedry św. Piotra
  • w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30 transmitowana w Internecie, po niej Msza Św. Druga Droga Krzyżowa – dodatkowa ze względu na epidemię o 18.45. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach w Wielkim Poście można uzyskać odpust zupełny, jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej, nie mamy przywiązania do grzechu i pomodlimy się w intencjach Ojca św.
  • w sobotę, 27. dnia miesiąca – spotkanie Apostolatu Maryjnego. O godz. 17.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę, następnie Msza św.

3. Wielki Post przynosi wezwanie do spełniania uczynków miłosierdzia. Z tej okazji możemy składać do kosza produkty żywnościowe z długą datą ważności dla rodzin bardziej od nas potrzebujących. Naszą pomoc wielkopostną pragniemy przekazać ubogim rodzinom w Żółkwi na Ukrainie.

4. Bóg zapłać mieszkańcom Maziarni za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę za tydzień prosimy rodziny z następnych domów.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in: „Początek rekolekcji wielkopostnych pod hasłem: Któryś za nas cierpiał. W tym roku rekolekcjonistą jest dobrze znany oazowiczom ksiądz Franciszek Blachnicki”. A w Niedzieli: „Jak czas Wielkiego Postu przeżywają osoby znane i lubiane. Ich postne praktyki inspirują do głębszego przeżywania tego wyjątkowego czasu”.

6. Zapowiedzi na Sumie

7. Wszystkim obchodzącym w tym miesiącu imieniny, urodziny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.

Intencje mszalne: marzec 2021 r.

Poniedziałek, 1 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 15

700     † Aniela Błądek – greg. 1

700     † Maria Barnaś – od koleżanek i kolegów z pracy syna Czesława

1800      o Boże błog., łaskę wiary dla Patryka w 26. rocznicę chrztu

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 8

Wtorek, 2 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 16

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 9

1800   † Aniela Błądek – greg. 2

1800   † Stanisław Sałęga – od swatów Kotwiców

Środa, 3 III

700     † Aniela Błądek – greg. 3

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 10

700     † Maria Barnaś – od Marii Kozioł z rodziną z USA

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 17

Czwartek, 4 III – I czwartek – Święto św. Kazimierza Królewicza

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 18

700     † Aniela Błądek – greg. 4

700     † Stanisław Sałęga – od rodziny Sałęgów z Rogalina

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 11

Piątek, 5 III – I piątek

700     † Aniela Błądek – greg. 5

700     † Maria Barnaś – od Władysławy Nieradka z rodziną

Przyszów   † Henryk Żak – od sąsiadów Haliny i Krzysztofa Błądek z rodziną

Bojanów    † Eugeniusz Koleński – greg. 12

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 19

Sobota, 6 III – I sobota

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 20

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 13

1800   † Aniela Błądek – greg. 6

1800   † Stanisław Sałęga – od mieszkańców Sołectwa Stany

III Niedziela Wielkiego Postu, 7 III

Przyszów   730   † Henryk Żak – od chrześnicy Krystyny

900     † Maria, Józef Guściora – greg. 21

900     † Eugeniusz Koleński – greg. 14

1015   † ?

Bojanów    1015 † Tadeusz Dąbal – od Marii i Eugeniusza Sudoł

1130      za Parafian

1700   † Aniela Błądek – greg. 7

Poniedziałek, 8 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 22

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 15

700     † Maria Barnaś – od Elżbiety Mycek z synem Marcinem

1800   † Aniela Błądek – greg. 8

Wtorek, 9 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 23

700     † Aniela Błądek – greg. 9

700     † Stanisław Sałęga – od Anny i Tadeusza Sałęgów z rodziną

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 16

Środa, 10 III

700     † Aniela Błądek – greg. 10

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 17

700     † Maria Barnaś – od Genowefy i Barbary Barnaś

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 24

Czwartek, 11 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 25

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 18

1800   † Aniela Błądek – greg. 11

Piątek, 12 III

700     † Aniela Błądek – greg. 12

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 19

700     † Maria Barnaś – od rodziny Barnasiów z Borka

1630     

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 26

Sobota, 13 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 27

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 20

1630     

1800   † Aniela Błądek – greg. 13

IV Niedziela Wielkiego Postu, 14 III

Przyszów   730     † Andrzej Błądek – od syna

900     † za zmarłych z rodzin Jamka i Grębowiec

900     † Eugeniusz Koleński – greg. 21

1015   † ?

Bojanów    1015 † Aniela Błądek – greg. 14

1130      za Parafian

1130      o Boże błog. dla Wojtusia, dla rodzeństwa Julii i Franciszka, rodziców i dziadków

1700   † Maria, Józef Guściora – greg. 28

Poniedziałek, 15 III

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 29

700     † Aniela Błądek – greg. 15

700     † Maria Barnaś – od Magdaleny Bernat z rodziną

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 22

Wtorek, 16 III

700     † Aniela Błądek – greg. 16

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 23

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 30

Środa, 17 III

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 24

700     † Krystian Walec – od koleżanek z pracy mamy

700     † Maria Barnaś – od Anny i Grzegorza Dul z dziećmi

1800   † Aniela Błądek – greg. 17

Czwartek, 18 III

700     † Aniela Błądek – greg. 18

700     † Krystian Walec – od kolegów z Kozłów

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 25

Piątek, 19 II – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 26

700     † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

1800   † Dominika Rojek – w roczn. ur.

1800   † Aniela Błądek – greg. 19

Sobota, 20 III

700     † Aniela Błądek – greg. 20

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 27

1800   † Irena Nieradka – 39. roczn. śm.

1800   † Andrzej Błądek

V Niedziela Wielkiego Postu, 21 III

Przyszów   730  † Ewa Frącz – 15. r. śm.

900     † Maria, Franciszka, Piotr, Józef, Emil, Stanisław Nieradka

900     † Eugeniusz Koleński – greg. 28

1015   † ?

Bojanów    1015 † Tadeusz Dąbal – od Ireny i Bronisława Kobylarz z rodziną

1130      za Parafian

1700   † Aniela Błądek – greg. 21

Poniedziałek, 22 III

700     † Aniela Błądek – greg. 22

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 29

700     † Maria Barnaś – od Małgorzaty Pistor z rodziną

1800   † Adam Rutyna – od rodziców i rodzeństwa

Wtorek, 23 III

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 30

700     † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

1800   † Aniela Błądek – greg. 23

Środa, 24 III

700     † Aniela Błądek – greg. 24

700     † Tadeusz Dąbal – od Staszka Dąbala z rodziną

700     † Maria Barnaś – od Joanny i Mieczysława Janiec z rodziną

1800   † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

Czwartek, 25 III – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

700     † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

900     † Andrzej Małysa – od siostry Grażyny z rodziną

Przyszów   † Henryk Żak – od rodziny Serafin ze Spi

Bojanów    † Krystyna Szczypień – od Marii Cichoń

1800   † Aniela Błądek – greg. 25

Piątek, 26 III

700     † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

700     † Tadeusz Dąbal – od rodzin Barnasiów i Bieleckich

700     † Maria Barnaś – od wnuków Kamila i Adriana

1800   † Aniela Błądek – greg. 26

Sobota, 27 III

700     † Aniela Błądek – greg. 27

700     † Tadeusz Dąbal – od Czesława Barnasia

1800   † Krystian Walec – od kolegów z pracy ojca z Elektrowni Stalowa Wola

NIEDZIELA PALMOWA, 28 III

Przyszów   730  † Henryk Żak – od chrzestnej Janiny Wdowiak

900     † Józef Kozioł

900     † Aniela Kołodziej – od rodziny Iskra

1015   † ?

Bojanów    1015 † Tadeusz Dąbal – od Władysławy Rędzio z rodziną

1130      za Parafian

1130   † Krystian Walec – od Bożeny Pawlina z rodziną

1700   † Aniela Błądek – greg. 28

Wielki Poniedziałek, 29 III

700     † Aniela Błądek – greg. 29

700     † Tadeusz Dąbal – od Katarzyny i Stanisława Kobylarz

700     † Maria Barnaś – od wnuczki Justyny z rodziną

1800   † Krystian Walec – od kolegów z Niemiec

Wielki Wtorek, 30 III

700     † Krystian Walec – od kolegów z Niemiec

700     † Tadeusz Dąbal – od Wiesławy i Stanisława Stolarz

700     † Andrzej Małysa – od siostry Grażyny z rodziną

1800   † Aniela Błądek – greg. 30

Wielka Środa, 31 III

700     † Stanisław Barnaś – 22. roczn. śm.

700     † Tadeusz Dąbal – od firmy pogrzebowej „Hades” z Bojanowa

700     † Andrzej Małysa – od siostrzeńca Dariusza z rodziną

1800   † Krystian Walec – od Anety i Sławomira Silenko

Intencje mszalne zamówione za śp. Jana Sudoła

  1. 5.11., Bojanów – od rodziców
  2. 7.11., Bojanów – od żony z synem
  3. 14.11., Bojanów – od córki Edyty z rodziną
  4. 21.11., Bojanów – od siostry Bożeny z rodziną
  5. 28.11., Bojanów – od Ireny, Bronisława, Katarzyny Kobylarz
  6. 3.12., Bojanów – od Ewy i Janusza Kramarz
  7. 5.12., Bojanów – od Koła Żywego Różańca Janiny Sudoł
  8. 10.12., g. 7.00 – od chrześnicy Oli z rodziną
  9. 11.12., g. 7.00 – od swatów Dulów
  10. 12.12., g. 17.00 – od swatów Dulów
  11. 13.12., g. 7.00 – od Stefanii Stój z rodziną
  12. 19.12., Bojanów – od sąsiadów Zofii i Józefa
  13. 24.12., g. 7.00 – od sąsiadów Agnieszki i Roberta Kobylarz z dziećmi
  14. 26.12., Bojanów – od Marii i Eugeniusza Sudoł z dziećmi
  15. 1.01.2022 r., Bojanów – od sąsiadów z ul. Szkolnej
  16. 6.02., Bojanów – od Koła Żywego Różańca Janiny Sudoł

+ 8 Mszy św. od uczestników pogrzebu

Intencje, które w dn. 1-30 marca 2021 r. odprawi ks. Kanclerz Roman Janiec z Sandomierza:

  1. od Anny i Jacka z rodziną
  2. od Małgorzaty i Grzegorza Janiec z rodziną
  3. od rodziny Bałków
  4. od Marii Rudy z Sanoka
  5. od rodziny Wójcików
  6. od znajomych Anny i Dariusza
  7. od Natalii i Marka Dul z rodziną
  8. od Angeliki i Sławomira Janiec
  9. od Zbigniewa Gazda z dziećmi
  10. od Ireny i Eugeniusza Janiec
  11. od Stefanii i Andrzeja Janiec
  12. od Wioletty Papucin z bratem
  13. od Wioletty Papucin z bratem
  14. od rodziny Gazdów
  15. od rodziny Szewczyków
  16. od Lucyny i Witolda Magdziak
  17. od Izabeli Płaza z rodziną
  18. od Krzysztofa Janiec z rodziną
  19. od Genowefy Szczęch z rodziną
  20. od Moniki i Jacka Ryś
  21. od kolegi Tadka z rodziną
  22. od Danuty Woś z rodziną
  23. od Wiesława Magdziaka z rodziną
  24. od sąsiadek z rodziny matki chrzestnej z Lasek
  25. od Sylwii Stec z rodziną
  26. od zarządu i pracowników firmy „Intermech”
  27. od kolegów ze Starej Hali firmy „Intermech”
  28. od koleżanek i kolegów z pracy w Hali nr 2
  29. od koleżanek i kolegów z pracy w Hali nr 2
  30. od firmy pogrzebowej „Hades”

Intencje mszalne zamówione za śp. Annę Koryga

  1. 3.07., g. 18.00 – od córki Małgorzaty Krasoń z rodziną
  2. 26.07., g. 18.00* – od firmy pogrzebowej „Dąbek”
  3. 27.07., g. 18.00* – od pracowników Polskiej Sp. Gazownictwa w Stalowej Woli
  4. 28.07., g. 18.00* – od pracowników Polskiej Sp. Gazownictwa w Stalowej Woli
  5. 29.07., g. 18.00* – od bratowej Joanny Saltarskiej z Sandomierza
  6. 30.07., g. 18.00* – od Elżbiety i Mariusza Kotwica
  7. 31.07., g. 18.00* – od Anny i Pawła Szczęch
  8. 10.10., Przyszów – od syna Bogdana z rodziną
  9. 17.10., Przyszów – od syna Władysława z rodziną
  10. 24.10., Przyszów – od synów Andrzeja, Wojciecha i przyjaciół
  11. 31.10., Przyszów – od sąsiadki Weroniki Popek z rodziną
  12. 7.11., Przyszów – od Józefa, Władysława i Jana Burdzy
  13. 27.11., g. 18.00 – od syna Józefa z rodziną
  14. 6.12., g. 7.00 – od rodziny Sałęga ze Stanów
  15. 7.12., g. 7.00 – od sąsiadki Józefy Pałamarz z rodziną
  16. 8.12., g. 7.00 – od Marii i Antoniego Żak
  17. 9.12., g. 7.00 – od rodziny Borowych

+2 Msze św. od uczestników pogrzebu

* kapłan odprawi Mszę św. poza Parafią, będą wyczytane w kościele

Intencje mszalne zamówione za śp. Stanisława Sałęgę

  1. 28.02., g. 10.15 (Stany) – od żony Zofii
  2. 2.03., g. 18.00 – od swatów Kotwiców
  3. 4.03., g. 7.00 – od rodziny Sałęgów z Rogalina
  4. 6.03., g. 18.00 – od mieszkańców Sołectwa Stany
  5. 9.03., g. 7.00 – od Anny i Tadeusza Sałęgów z rodziną
  6. 6.04., g. 7.00 – od Marii i Jana Bednarz z rodziną
  7. 1.05., g. 7.00 – od sąsiadów Bednarzów
  8. 4.06., g. 18.00 – od druhów OSP Stany
  9. 16.07., g. 18.00* – od pracowników Gminnej Biblioteki w Bojanowie
  10. 17.07., g. 18.00* – od Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w St. Woli
  11. 19.07., g. 18.00* – od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bojanowie i Domu Opieki Dziennej w Maziarni
  12. 20.07., g. 18.00* – od pracowników Centrum Usług Wspólnych w Bojanowie
  13. 21.07., g. 18.00* – od pracowników Urzędu Gminy w Bojanowie
  14. 22.07., g. 18.00* – od pracowników Urzędu Gminy w Bojanowie
  15. 23.07., g. 18.00* – od koleżanek i kolegów z pracy w Szkole Podstawowej nr 12 w St. Woli
  16. 24.07., g. 7.00 – od emerytowanych nauczycieli ze Stanów
  17. 1.09., Msza na rozpoczęcie roku szkolnego – od pracowników Szkoły Podstawowej w Stanach
  18. 6.09., g 18.00 – od pracowników Gminnego Zakładu Usług Komunalnych
  19. 7.09., g. 18.00 – od klasy VII Szkoły Podstawowej w Stanach
  20. 8.09., g. 18.00 – od sąsiadów Pikuła
  21. 9.09., g. 18.00 – od sąsiadów Janiny i Władysława Chudzik
  22. 19.09., g. 11.30 – od córki Ireny z mężem
  23. 1.10., Bojanów – od Cecylii i Kazimierza Tabaka z Bojanowa
  24. 31.10., Bojanów – od rodziny Stróż z Bojanowa
  25. 2.11., g. 18.00 – od córki Bożeny
  26. 6.11., g. 18.00 – od Urszuli i Stanisława Krawiec z rodziną
  27. 7.11., g. 9.00 – od syna Roberta z rodziną
  28. 20.11., g. 18.00 – od chrześnicy Ewy z mężem
  29. 22.11., g. 7.00 – od Marii i Tadeusza Bolko z rodziną
  30. 23.11., g. 7.00 – od Marii Kołaskiej
  31. 24.11., g. 7.00 – od Krzysztofa Kołaskiego
  32. 26.11., g. 7.00 – od Agnieszki i Marka Krzyżanowskich
  33. 27.11., g. 7.00 – od rodziny Bolka z Łowiska
  34. 29.11., g. 7.00 – od Urszuli i Jana Kida z Łowiska
  35. 30.11., g. 7.00 – od Wiesławy i Franciszka Tupaj
  36. 1.12., g. 7.00 – od Józefy Wilk
  37. 2.12., g. 7.00 – od Małgorzaty Lach
  38. 4.12., g. 7.00 – od Małgorzaty i Krzysztofa Warchoł
  39. 5.12., g. 11.30 – od Koła Żywego Różańca Józefa Grabca
  40. 6.12., g. 7.00 – od Aliny Serafin
  41. 7.12., g. 7.00 – od rodziny Krawczyków
  42. 8.12., g. 7.00 – od rodziny Zarzyckich
  43. 9.12., g. 7.00 – od Anny i Krzysztofa Kołodziej
  44. 10.12., g. 7.00 – od rodziny Wylaziów
  45. 12.12., g. 9.00 – od Marii i Stanisława Bartman ze Stalowej Woli
  46. 13.12., g. 7.00 – od Renaty i Mieczysława Majdańskich
  47. 14.12., g. 7.00 – od Marii i Tadeusza Błądek z rodziną
  48. 15.12., g. 7.00 – od Jadwigi i Mariana Orawiec
  49. 16.12., g. 7.00 – od rodziny Młynarskich
  50. 17.12., g. 7.00 – od rodziny Gawrońskich
  51. 18.12., g. 7.00 – od Danuty Smażak
  52. 19.12., g. 17.00 – od uczennic Teresy i Zofii z lat 1962-1970
  53. 20.12., g. 7.00 – od Wiesławy i Roberta Wciślik
  54. 21.12., g. 7.00 – od Danuty i Jana Hałabis
  55. 22.12., g. 7.00 – od Czesławy i Jana Guściora z rodziną
  56. 23.12., g. 7.00 – od Dominiki i Andrzeja Dąbal
  57. 24.12., g. 7.00 – od Krystyny i Józefa Grabiec, Marii Świątek
  58. 25.12., g. 9.00 – od grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Stanach
  59. 26.12., g. 9.00 – od Klubu Sportowego „Łęg” Stany
  60. 27.12., g. 7.00 – od Mieczysława Tłusty z rodziną
  61. 28.12., g. 7.00 – od Władysławy Grębowiec
  62. 29.12., g. 7.00 – od Janiny Kozioł z rodziną
  63. 30.12., g. 7.00 – od Ewy i Krzysztofa Bednarczyk z rodziną
  64. 31.12., g. 16.00 – od rodziny Faraś
  65. 1.01.2022 r., g. 17.00 – od dyrektorów szkół w Przyszowie, Gwoźdźcu i Bojanowie
  66. 3.01.,, g. 7.00 – od rodziny Dąbal
  67. 4.01., g. 7.00 – od Danuty Dąbal z rodziną
  68. 5.01., g. 7.00 – od Marii Tłusty z rodziną
  69. 7.01., g. 7.00 – od Agaty i Andrzeja Tupaj
  70. 8.01., g. 7.00 – od Jana i Marii Rutyna
  71. 10.01., g. 7.00 – od rodziny Żaków
  72. 11.01., g. 7.00 – od Janiny Pistor z rodziną
  73. 12.01., g. 7.00 – od firmy pogrzebowej „Dąbek”

+8 Mszy św. od uczestników pogrzebu

* kapłan odprawi Mszę św. poza Parafią, będzie wyczytana w kościele

Intencje mszalne zamówione za śp. Michała Katę

  1. 1.02., g. 7.00 – od Urszuli i Adama Kata
  2. 2.02., g. 18.00 – od sąsiadów z ul. Grądkowej i Szkolnej
  3. 3.02., g. 18.00 – od Marty i Tomasza Maślanka
  4. 4.02., g. 18.00 – od Marty i Jana Stolarz z rodziną
  5. 5.02., g. 18.00 – od Anny Bednarczyk
  6. 6.02., g. 7.00 – od rodziny Dąbal
  7. 7.02., g. 11.30 – od wnuka Krzysztofa z rodziną
  8. 8.02., g. 7.00 – od Wiesławy i Stanisława Stolarz
  9. 9.02., g. 18.00 – od Domu Opieki Dziennej w Maziarni
  10. 10.02., g. 18.00 – od pracowników Ośrodka Zdrowia w Bojanowie
  11. 11.02., g. 18.00 – od uczestników pogrzebu
  12. 12.02., g. 18.00 – od uczestników pogrzebu
  13. 13.02., g. 18.00 – od uczestników pogrzebu
  14. 15.02., g. 7.00 – od uczestników pogrzebu
  15. 16.02., g. 7.00 – od uczestników pogrzebu
  16. 17.02., g. 18.00 – od wnuka Pawła z żoną
  17. 18.02., g. 7.00 – od szwagra Michała z rodziną
  18. 19.02., g. 7.00 – od Krystyny i Zbigniewa z rodziną
  19. 20.02., g. 7.00 – od uczestników pogrzebu
  20. 22.02., g. 18.00 – od firmy pogrzebowej „Dąbek”
  21. 5.07., g. 18.00* – od rodziny Nowogrodzkich
  22. 6.07., g. 18.00* – od Bogusławy Goleckiej z rodziną
  23. 7.07., g. 18.00* – od Henryka i Ireny Pikor
  24. 9.07., g. 18.00* – od Joanny i Piotra Stolarz
  25. 10.07., g. 7.00* – od rodziny Szczęchów
  26. 12.07., g. 18.00* – od Tadeusza Stolarz z rodziną
  27. 13.07., g. 18.00* – od Józefy Byra
  28. 14.07., g. 18.00* – od Czesławy Piróg z rodziną
  29. 1.11., g. 7.30 – od córki Bożeny
  30. 2.11., g. 9.00 – od córki Renaty z mężem
  31. 6.11., g. 7.00 – od rodziny Sałęga
  32. 7.11., g. 17.00 – od wnuka Emanuela z rodziną
  33. 14.11., g. 9.00 – od córki Ewy z rodziną
  34. 17.11., g. 18.00 – od wnuka Mateusza z rodziną
  35. 20.11., g. 7.00 – od sąsiadów Orawiec
  36. 21.11., g. 17.00 – od wnuczki Kingi z Darkiem
  37. 22.11., g. 7.00 – od rodziny Gawrońskich
  38. 23.11., g. 18.00 – od wnuczki Joli z rodziną
  39. 24.11., g. 18.00 – od Ireny i Józefa Krawiec
  40. 25.11., g. 18.00 – od Agnieszki i Andrzeja Cuber z rodziną
  41. 26.11., g. 18.00 – od rodziny Szotów z Lasek
  42. 27.11., g. 18.00 – od Ewy i Janusza Chudzik z rodziną
  43. 29.11., g. 7.00 – od Piotra Piróg z rodziną
  44. 30.11., g. 7.00 – od Ryszarda Stolarz z rodziną
  45. 1.12., g. 7.00 – od Doroty i Jana Bednarczyk
  46. 2.12., g. 7.00 – od Małgorzaty i Grzegorza Bednarczyk
  47. 4.12., g. 7.00 – od Krystyny i Antoniego Bednarczyk

* kapłan odprawi Mszę św. poza Parafią, będzie wyczytana w kościele

Intencje mszalne: luty 2021 r.

Poniedziałek, 1 II

700     † Zofia Florczyk – greg. 26

700     † Maria, Michał Kata – od Janiny Kozioł z rodziną i Adama, Urszuli Kata

1800   † Maria Trawińska – od siostry Kazi z rodziną Kobylarzów

Wtorek, 2 II, Święto Ofiarowania Pańskiego

700     † Michał, Franciszka Bednarz

900     † Zofia Florczyk – greg. 27

Przyszów   † za zmarłych z rodzin Małkowicz, Wolak, Żak

Bojanów    † Tekla, Edward Niemiec

1800   † Maria, Michał Kata – od sąsiadów z ul. Grądkowej i Szkolnej

Środa, 3 II – św. Błażeja, św. Oskara

700     † Zofia Florczyk – greg. 28

700     † Krystyna Szczypień – od rodziny Teresy Marek

1800   † Maria, Michał Kata – od Marty i Tomasza Maślanka

Czwartek, 4 II – I czwartek

700     † Zofia Florczyk – greg. 29

700     † Krystyna Szczypień – od rodziny Teresy Marek

1800   † Maria, Michał Kata – od Marty i Jana Stolarz z rodziną

Piątek, 5 II – św. Agaty – I piątek

700     † Zofia Florczyk – greg. 30

Przyszów   † Henryk Żak – od brata Zbyszka, rodziny z USA, od Pawła, Marcina, Marzenki i Agnieszki

Bojanów    † Stefan Leń – od córki Iwony i +Krzysztofa 

1800   † Maria, Michał Kata – od Stanisławy i Iwony z rodziną i Anny Bednarczyk

Sobota, 6 II – św. Pawła Miki i Towarzyszy – I sobota

700     † Maria, Michał Kata – od rodziny Dąbal

700     † Tadeusz Dąbal – od chrześniaka Sylwka z rodziną

1800   † Maria Trawińska – od siostry Julii

V Niedziela zw., 7 II

Przyszów   730   † Stanisław Kruk

900     † Jan Szczęch

1015      w int. Panu Bogu wiadomej

Bojanów    1015 † Stefan Leń – od córki Karoliny z mężem Mateuszem

1130      za Parafian

1130   † Maria, Michał Kata – róży różańcowej Marii Bednarz i wnuka Krzysztofa z rodziną

1700   † Renata Rutyna – 10. roczn. śm.

Poniedziałek, 8 II

700     † Maria, Michał Kata – od róży różańcowej Marii Bednarz i Wiesławy, Stanisława Stolarz

700     † Zdzisława Małkowicz – od córki Krystyny z mężem

1800   † Maria Trawińska – od wnuków i prawnuków

Wtorek, 9 II

700     † Maria Trawińska – od firmy pogrzebowej „Dąbek”

700     † Zdzisława Małkowicz – od wnuków i prawnuków

1800   † Maria, Michał Kata – od Domu Opieki Dziennej w Maziarni

Środa, 10 II – św. Scholastyki

700     † Maria Trawińska – od uczestników pogrzebu

700     † Zdzisława Małkowicz – od współpracowników Ośrodka Caritas w Bojanowie

1800   † Maria, Michał Kata – od pracowników GOPS w Bojanowie i DOD w Maziarni oraz pracowników Ośrodka Zdrowia w Bojanowie

Czwartek, 11 II – NMP z Lourdes

700     † Maria Trawińska – od uczestników pogrzebu

1000      MSZA ŚW. Z SAKRAMENTEM NAMASZCZENIA CHORYCH

1800   † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

1800   † Antoni – 8., Aniela – 4. roczn. śm. Małysa

1800   † Zdzisława Małkowicz – od współpracowników Ośrodka Caritas w Bojanowie

Piątek, 12 II

700     † Krystian Walec – od wujka Marka

1800   † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

1800   † Zdzisława Małkowicz – od przyjaciół z Domu Opieki Dziennej w Maziarni

Sobota, 13 II

700     † Krystian Walec – od wujka Wieśka

1800   † Grzegorz Sobczyk – 2. roczn. śm.

1800   † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

1800   † Zdzisława Małkowicz – od Marii i Krzysztofa Kopacz

VI Niedziela zw., 14 II

Przyszów   730o Boże błog., łaski dla Magdaleny w 18. r. ur. – od chrzestnego Piotra

900     † Stanisław, Jan, Jadwiga Bednarz

900     † Maria Trawińska – od syna Piotra

1015   † Stanisława Lachman – od uczestników pogrzebu

Bojanów    1015 † Stefan Leń – od syna Arka z Justyną

1130      za Parafian

1700   † Władysław Janusz

Poniedziałek, 15 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 1

700     † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

700     † Andrzej Małysa – od firmy pogrzebowej „Olimp” z Bojanowa

1800   † Jan Szczęch

Wtorek, 16 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 2

700     † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

1800   † Marian Sobiło – 7. roczn. śm.

17 II – ŚRODA POPIELCOWA

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 3

900     † Andrzej Małysa – od kolegów z pracy w firmie „Remet”

Przyszów   † Henryk Żak – od Łucji i Krystiana Nitek z rodziną

Bojanów    † Stefan Leń – od uczestników pogrzebu

1800   † Maria, Michał Kata – od wnuka Pawła z żoną

Czwartek, 18 II

700     † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu i szwagra Michała z rodziną

700     † Krystian Walec – od chrzestnego Krzysztofa

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 4

Piątek, 19 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 5

700     † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu oraz Krystyny i Zbigniewa z rodziną

700     † Andrzej Małysa – od rodziny Janiec z Gwoźdźca

1800   † Maria Trawińska – od syna Zbigniewa z rodziną

Sobota, 20 II

700     † Maria, Michał Kata – od uczestników pogrzebu

700     † Krystian Walec – od wujka Pawła

1800   † Józefa Nieradka – 22. roczn. śm.

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 6

I Niedziela Wielkiego Postu, 21 II

Przyszów   730  † Henryk Żak – od sąsiadów Moniki i Wiesława Sulich

900     † Józefa, Józef, Stanisław, Rozalia Kozioł

900     † Maria Trawińska – od syna Edwarda z rodziną

1015   † Stanisława Lachman – od uczestników pogrzebu

Bojanów    1015 † Stefan Leń – od brata Stanisława z rodziną

1130      za Parafian

1700   † Maria, Józef Guściora – greg. 7

Poniedziałek, 22 II – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 8

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 1

700     † Andrzej Małysa – od kolegów z pracy w firmie „Remet”

1800   † Maria, Michał Kata – od firmy pogrzebowej „Dąbek”

Wtorek, 23 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 9

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 2

1800   † Eugeniusz Żak – 7. roczn. śm.

1800   † Anna Nieradka

Środa, 24 II

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 3

1800   † Maria Trawińska – od syna Józefa z rodziną

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 10

Czwartek, 25 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 11

700     † Krystian Walec – od firmy pogrzebowej Dąbek

1800   † Eugeniusz Koleński – greg. 4

Piątek, 26 II

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 5

700     † Maria Barnaś – od firmy pogrzebowej „Dąbek”

1800   † Maria Trawińska – od córki Ireny z rodziną

1800   † Maria, Józef Guściora – greg. 12

Sobota, 27 II

700     † Maria, Józef Guściora – greg. 13

700     † Eugeniusz Koleński – greg. 6

700     † Janina Drabicka – 3. roczn. śm.

1800   † Jan Kraska

II Niedziela Wielkiego Postu, 28 II

Przyszów   730  † Henryk Żak – od Wiesława i Grażyny Żak

900     † Julia, Szczepan Luboch

900     † Andrzej Małysa – od siostry Grażyny z rodziną

1015   † Stanisław Sałęga – od żony Zofii

Bojanów    1015 † Stefan Leń – od uczestników pogrzebu

1130      za Parafian

1130   † Eugeniusz Koleński – greg. 7

1700   † Maria, Józef Guściora – greg. 14

Intencje mszalne zamówione za śp. Adama Żaka

  1. 13.06.2021 r., Przyszów – od córki Teresy z rodziną
  2. 20.06., Przyszów– od córki Genowefy z rodziną
  3. 2.07., Przyszów – od brata Henryka z Lublina
  4. 15.08., Przyszów – od córki Marii z rodziną
  5. 22.08., Przyszów – od sióstr Anny i Janiny
  6. 29.08., Przyszów – od syna z żoną
  7. 3.09., Przyszów – od swatowej Ewy Sudoł
  8. 5.09., Przyszów – od Koła Żywego Różańca Józefa Burdzy
  9. 12.09., Przyszów – od wnuka Krystiana
  10. 29.09., g. 7.00 – od firmy pogrzebowej „Dąbek”
  11. 3.10., Przyszów – od wnuczki Eweliny z rodziną
  12. 3.11., g. 7.00 – od rodziny Szczepańskich
  13. 4.11., g. 7.00 – od rodziny Łupickich
  14. 5.11., Przyszów – od wnuczek Eli, Kasi, Gosi i prawnuków Kubusia i Maciusia
  15. 8.11., g. 7.00 – od chrześniaka Bogusława
  16. 9.11., g. 7.00 – od rodziny Moskalów
  17. 10.11., g. 7.00 – od rodziny Marii Cichoń
  18. 11.11., g. 18.00 – od OSP Przyszów-Zapuście
  19. 12.11., g. 7.00 – od rodziny Sudołów z Sudołów
  20. 13.11., g. 7.00 – od rodziny Cuber
  21. 16.11., g. 18.00 – od siostry Marii z rodziną
  22. 17.11., g. 7.00 – od rodziny Zofii Kata
  23. 18.11., g. 7.00 – od Lucyny i Józefa Bieńko z rodziną
  24. 19.11., g. 7.00 – od pracowników Centrum Usług Wspólnych w Bojanowie

+ 2 Msze św. od uczestników pogrzebu

Intencje mszalne zamówione za śp. Stanisławę Lachman

  1. 18.01.2021 r., g. 18.00 – od syna Jana Dąbala z żoną Olgą i dziećmi Dorotką, Michałkiem i Julką
  2. 19.01., g. 18.00 – od Jana, Agnieszki, Konrada, Tomasza, Łukasza, Anny, Elżbiety, Marii z rodu Dąbal
  3. 20.01., g. 18.00 – od brata Edwarda z rodziną
  4. 21.01., g. 18.00 – od brata Józefa z rodziną
  5. 22.01., g. 18.00 – od siostry
  6. 23.01., g. 18.00 – od sąsiadów z ul. 3go Maja
  7. 26.01., g. 18.00 – od chrześnicy Stasi z mężem
  8. 27.01., g. 18.00 – od Apostolatu Maryjnego
  9. 28.01., g. 18.00 – od chrześnicy Izabeli
  10. 29.01., g. 18.00 – od wujenki Józefy Dąbal
  11. 30.01., g. 18.00 – od siostrzenicy Beaty z rodziną
  12. 1.04., g. 18.00 – od siostrzenicy Ani z rodziną
  13. 3.04., g. 18.00 – od koleżanki Władysławy Nieradka z Borka z rodziną
  14. 8.04., g. 7.00 – od kuzynki Basi
  15. 11.05., g. 18.00 – od pracowników Urzędu Gminy w Bojanowie
  16. 1.06., g. 7.00 – od kuzyna Ludwika z żoną
  17. 15.06., g. 7.00 – od kuzynki Marysi z mężem
  18. 3.10., g. 11.30 – od Koła Żywego Różańca Władysławy Plichta
  19. 5.10., g. 7.00 – od Haliny i Michała Lepianków z rodziną
  20. 6.10., g. 7.00 – od Elżbiety i Marka Olejarz z rodziną
  21. 7.10., g. 7.00 – od Aliny i Mariana Cuber z rodziną
  22. 8.10., g. 7.00 – od rodziny Kruków
  23. 9.10., g. 7.00 – od Zuzanny i Stanisława Bąk
  24. 12.10., g. 7.00 – od Patryka i Agnieszki
  25. 15.10., g. 7.00 – od Teresy Tofil
  26. 16.10., g. 7.00 – od pracowników Urzędu Gminy w Bojanowie
  27. 19.10., g. 7.00 – od Grzegorza Jańca z rodziną
  28. 20.10., g. 7.00 – od Jacka Jańca z rodziną
  29. 21.10., g. 7.00 – od Bogusława z rodziną
  30. 22.10., g. 7.00 – od Władysławy i Romana Olejarz
  31. 25.10., g. 7.00 – od Agnieszki i Józefa Gil z rodziną
  32. 26.10., g. 18.00 – od rodziny Gilów z Nartu
  33. 29.10., g. 7.00 – od Marzeny i Stanisława Gil z rodziną
  34. 30.10., g. 18.00 – od Jerzego Bajek
  35. 31.10., g. 9.00 – od Ewy Taylor z mężem i dziećmi
  36. 1.11., g. 11.30 – od Zofii, Izy, Marii Dąbal
  37. 2.11., g. 7.00 – od kierownika i pracowników ŚDS w Bojanowie
  38. 3.11., g. 7.00 – od Lucyny i Witolda Magdziak
  39. 4.11., g. 7.00 – od Małgorzaty i Krzysztofa Stec z rodziną
  40. 5.11., g. 18.00 – od Zofii i Piotra Rutyna
  41. 6.11., g. 18.00 – od rodziny Niemców z Maziarni
  42. 8.11., g. 18.00 – od Heleny Szczęch
  43. 9.11., g. 18.00 – od Agaty, Piotra, Pawła Dąbal
  44. 10.11.. g. 18.00 – od Stefanii i Romana Golema
  45. 11.11., g. 7.00 – od koleżanki z pracy Krystyny Wiśniewskiej
  46. 12.11., g. 7.00 – od Joanny Stec
  47. 13.11., g. 7.00 – od rodziny E.
  48. 15.11., g. 7.00 – od koleżanek Zofii Bednarz, Anieli Krawiec, Julii Ryś
  49. 16.11., g. 7.00 – od firmy pogrzebowej „Dąbek”

+5 Mszy św. od uczestników pogrzebu

Intencje mszalne zamówione za śp. Krzysztofa Magdziaka

  1. 27.09.2021 r., g. 7.00 – od firmy pogrzebowej „Dąbek”
  2. 4.10., g. 7.00 – od Bronisławy Magdziak z rodziną
  3. 11.10., g. 7.00 – od Zofii Kopeć z rodziną
  4. 18.10., g. 7.00 – od kolegów i koleżanek
  5. 31.10., g. 9.00 – od matki chrzestnej Krystyny Magdziak z USA
  6. 1.11., g. 9.00 – od uczestników pogrzebu
  7. 5.11., g. 18.00 – od siostry Moniki z rodziną