Parafia Stany

Ogłoszenia – Terminarz

Zimowy obóz dla młodzieży

?Gorce bardzo kochałem a na Lubaniu wiele razy byłem?
św. Jan Paweł II

Już po raz kolejny młodzież z naszej parafii Stany w dniach od 18 do 21 lutego uczestniczyła w feriach zimowych. Miejscem wypoczynku była Ochotnica Górna ?Studzionki? jak się okazuje to nie było tylko ulubione miejsce Jana Pawła II, ale także naszej młodzieży, bo bardzo chętnie wraca w to miejsce. W wypoczynku uczestniczyło 41 osób wraz z opiekunami. Podczas 4 dniowego wyjazdu dzięki wsparciu naszej Gminy mieli zagwarantowane wiele atrakcji. Główną ideą wyjazdu był odpoczynek od codziennych zajęć oraz podziwianie gór i zapoznanie z miejscową kulturą i tradycjami. Młodzież uczestniczyła w wycieczce do kina, Szczawnicy gdzie wędrowała Pienińskim Przełomem Dunajca, Zakopanego, Aquaparku, Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Troszczyła się także o duchową kondycję uczestnicząc we Mszy Świętej w kaplicy św. Józefa na Studzionkach. Wieczorne ognisko we wspaniałej aurze zimowej i zabawy integracyjne tworzyły wspaniałą atmosferę wśród wszystkich uczestników.